Navigation Menu+

10 lietas, kurām jābūt katras sievietes garderobē

Posted on Jan 26, 2016 by in Par visu |

1. Bikšu kostīms
Bikšu kostīma krāsai šajā gadījumā nav lielas nozīmes, tomēr, ja jums ir vēlme izskatīties īpaši stilīgi, izvēlieties krāsainus bikšu kostīmus. Pašlaik par modernākajiem bikšu kostīmiem tiek uzskatīti zilās, rozā un baltās krāsas bikšu kostīmi, pie kuriem iespējams piekombinēt melnas, pelēkas vai baltas krāsas blūzes un krekliņus.

2. Kleita
Arī šajā gadījumā nav lielas nozīmes kleitas piegriezumam, garumam un krāsai – galvenais, tai to būtu pēc iespējas vairāk.

3. Zīda blūze
Jebkurai sievietei skapī vajadzētu atrasties zīda blūzei, kurai ir platas piedurknes un manšetes. Ideālā gadījumā šai blūzei vajadzētu būt sasienamai lentei vai žabo kakla / krūšu rajonā. Zīda blūzei vajadzētu būt melnā, baltā vai bēšā krāsā.

4. Džemperis
Katrai sievietei vajadzētu vismaz vienu džemperi, bet labāk, ja to ir vairāk. Vienam vajadzētu būt ar klasisku piegriezumu, lai to varētu vilkt darbā kopā ar biksēm, svārkiem vai kleitu. Otram vajadzētu būt platam, apjomīgam, augstu apkakli, lai to varētu vilkt izbraukumos pie dabas, pastaigās vai izklaidēs.

5. Chinos bikses
Šīs bikses neizskatās sliktāk par džinsu biksēm, nereti pat labāk izceļot sievišķīgās ķermeņa aprises. Ar šīm biksēm ir iespējams gan uz darbu, gan ciemos pie draugiem. Šīs bikses lieliski saskan ar kreklblūzēm, džemperiem, kā arī trikotāžas žaketēm. Ieteicams izvēlēties chinos bikses gaišos toņos, tādējādi izceļoties uz kopējā fona.

6. Mētelis
Mētelis ir klasiska vērtība, jo ar to vienmēr ir ērti un silti. Mēteļa krāsa var būt jebkāda, sākot no klasiskajiem – pelēkajiem, brūnajiem, zilajiem – toņiem līdz koši zaļajiem un sarkanajiem toņiem. Vēl labāk, ja mēteli rotā arī kāds raksts, piemēram, rūtis, līnijas, ziedi vai kādi citi zīmējumi.

7. Vīriešu tipa loferi
Loferi ir lieliska alternatīva bezpapēžu laiviņkurpēm un botiljoniem, ko iespējams vilkt ne vien kopā ar biksēm, bet arī ar svārkiem un kleitām.

8. Gari auskari
Tiesa, auskari vairs neattiecas uz garderobi, bet gan uz aksesuāriem, taču tā ir ļoti vajadzīga lieta ikvienas sievietes rotu lādītē. Gari auskari ir tie, kas spēj izdaiļot jebkuru sejas formu, papildināt jebkuru frizūru, kā arī padarīt sievietes tēlu sievišķīgāku. Ideālais auskaru garums, kas ir attiecināms uz gariem auskariem, ir sākot no auss ļipiņas līdz pazodei.

9. Ķēdīte ar kulonu
Arī ķēdīte ar kulonu ir klasiska vērtība, tomēr ir būtiski nepārspīlēt un izraudzīties tikai labas kvalitātes un, vēlams, dabīgu materiālu kulonu.

10. Piespraude
Zināms, ka daudziem piespraudes šķiet vecmodīgas, jo vēl nesen tās nēsāja tikai mūsu vecmāmiņas, bet nu tās atkal ir kļuvušas par aktualitāti. Šajā gadījumā nav būtisks piespraudes materiāls un cena, bet gan tās saskaņotība ar jūsu noskaņojumu un personību. Piespraudes var izvēlēties, piemēram, zieda, tauriņa, bantītes vai kādas ģeometriskas figūras formā. Jāatceras, ka piespraudes izmēram ir jāsaskan ar jūsu plecu platumu – jo platāki ir jūsu pleci, jo lielāku piespraudi jūs varat izvēlēties.